منظومه ایران آزادی

درباره ما

درباره رسانه ایران آزادی

ایران آزادی رسانه ای است که به ابتکار جمعی از ایرانیان در تبعید و برای انعکاس صدای اعتراضات و دردهای مردم تحت ستم دیکتاتوری در ایران راه اندازی شده است. ما در راستای برقراری یک حکومت جمهوری دمکراتیک و نفی هر نوع دیکتاتوری فعالیت می‌کنیم.

ایران آزادی یک رسانه مستقل است و تنها با هدف پوشش اخبار صحیح و روشنگر و گزارشات و  تحلیل‌های دقیق از نبرد طولانی مردم ایران برای سرنگونی این حکومت سرکوبگر فعالیت می‌کند.

از آنجا که جعل حقایق توسط ارگانهای حکومت از یک طرف و تیغ سانسور دیکتاتوری باعث شده که هیچ صدای مخالف و آزادیخواهی در ایران شنیده نشود ما با راه اندازی این رسانه تلاش داریم که صدای سرکوب شدگان، چپاول شدگان و فریاد آزادیخواهی باشیم. دیکتاتور دینی تلاش می‌کند با جعل و سانسور اخبار اصلی و با فریبکاری و دروغ‌بافی صورت مسئله اصلی جامعه ایران که آزادی است را بپوشاند و با همه توانش از رسانه های داخلی و خبرنگاران و رسانه های خارجی حداکثر سوء استفاده را می‌کند. اینجاست که ضرورت وجود رسانه ای مردمی و بدون سانسور مانند ایران آزادی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

درباره سایت ایران آزادی

سایت ایران آزادی بخشی از منظومه ایران آزادی است شامل تلویزیون ایران آزادی، فیسبوک، تلگرام، توییتر و اینستاگرام که هدف مشترک تمامی این محیط‌ها انتشار اخبار دراسرع وقت و با دقت و همراه با گزارش و تحلیل اخبار و شرایط حاکم بر ایران اشغال شده است.

منظومه ایران آزادی اگر چه توسط ایرانیان در تبعید آغاز به کار کرده ولی با تشکیل چند تیم قوی از نویسندگان و خبرنگاران در داخل ایران، امروزه اخبار را به صورت مستقیم دریافت کرده و آنها را در پلتفرم‌های مختلف این منظومه منتشر ‌می‌کند.

منابع اخبار و گزارشات

یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های این منظومه این است که تهیه اخبار و مقالات و تحلیل‌ها بیشتر از طریق خبرنگاران در صحنه  و نویسندگان از داخل ایران انجام می‌شود.

تلویزیون ایران آزادی روزانه برنامه های خودرا به صورت زنده در اینستاگرام و توییتر پخش می‌کند.

دررسانه ایران آزادی علاوه بر سایت و محتوای تصویری با استفاده از ساوند کلاود محتوای صوتی نیز تولید می‌شود.

بیشتر مقالات و مطالب سایت توسط هموطنان و پشتیبانان در داخل ایران خوانده شده و سپس به صورت پادکست در ساوندکلاود ایران آزادی قابل دسترسی است.

تلاش ما این است که کارمان را هرچه بیشتر گسترش بدهیم و در این راستا از کمکهای شما هموطنان در زمینه تهیه خبر یا مقالات استقبال می‌کنیم. ما نیازمند یاری شما هستیم

منابع مالی

به دلیل مستقل بودن منظومه ایران آزادی مخارج و هزینه های آن توسط حامیان و پشتیبانان این منظومه  تامین می‌شود و ضمن قدردانی و تشکر از این هموطنان و دوستداران ایرانی آزاد و دمکراتیک، ما از کمک‌های دیگر هموطنان در راستای گسترش تلاشمان سپاسگزاری می‌کنیم.

تبلیغ ایران آزادی و واتس اپ
صفحه درباره ما

صفحه درباره ما

ما را در توئیتر ایران آزادی دنبال کنید

ما را در تلگرام ایران آزادی دنبال کنید